top
logo

Polecamy

11 - listopada Narodowe Święto Niepodległości

 

Zbliża się 11 listopada - to Narodowe Święto Niepodległości. W naszym mieście ten dzień obchodzimy bardzo uroczyście. W tym roku odbędzie się on pod hasłem „Historia Oręża Polskiego”.  Uczniowie naszej szkoły wcześniej namalowali obraz przedstawiający bitwę pod Cedynią, a 11 listopada w czasie przemarszu ulicami miasta zaprezentują stroje i uzbrojenie woja z X wieku.

Jak wyglądała praca nad naszym malowidłem  i jej końcowy efekt możecie zobaczyć na poniższych fotografiach.

11 - listopada Narodowe Święto Niepodległości 11 - listopada Narodowe Święto Niepodległości 11 - listopada Narodowe Święto Niepodległości 11 - listopada Narodowe Święto Niepodległości

 

Informacje dla emerytów


bottom

Powered by Joomla!. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.