top
logo

Polecamy

Konkursy

Dokumenty szkolne

Noc Bibliotek 2018 już za nami!

 

W piątkowy wieczór 8 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Rzeczpospoczyta”.

W wyjątkowym roku 100-lecia odzyskania niepodległości również nasza noc była wyjątkowa. Odwiedzili nas specjalni goście: dyrektor szkoły Aldona Święcichowska, burmistrz Obornik Tomasz Szrama i kierownik Biblioteki Pedagogicznej Beata Łukasiewicz-Lorent, którzy czytali młodzieży utwory polskich poetów.

W bogatym programie wieczoru było głośne czytanie książki Magdy Podbylskiej „A u nas powstanie” oraz gry karciane i planszowe. Jednak największych emocji dostarczyła rywalizacja drużyn w grze terenowej poświęconej powstaniu wielkopolskiemu.

Na finał naszego spotkania zjedliśmy przepyszną pizzę i obejrzeliśmy polski film „Tarapaty”.

Organizatorzy spotkania Agnieszka Opalińska i Bartłomiej Korbanek wszystkim uczestnikom dziękują za wspaniałą atmosferę.

 

Noc Bibliotek 2018 już za nami! Noc Bibliotek 2018 już za nami! Noc Bibliotek 2018 już za nami! Noc Bibliotek 2018 już za nami! Noc Bibliotek 2018 już za nami! Noc Bibliotek 2018 już za nami! Noc Bibliotek 2018 już za nami!

 

Zmiana planu

Nauczyciele

Informacje dla emerytów


bottom

Powered by Joomla!. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.