Bezpieczne ferie - spotkanie z Pyrkiem

8 lutego w naszej szkole gościł sierżant PYREK- maskotka Wielkopolskiej Policji. Ku wielkiej radości najmłodszych uczniów z Oddziałów Przedszkolnych oraz klas I,  II i III, przyjechał na spotkanie „BEZPIECZNE  FERIE”, razem z dzielnicową sierż. Magdaleną Zeman. Podczas pogadanek,  pani policjantka przypomniała dzieciom jakie są bezpieczne zasady  podczas zabaw zimowych.  Każda klasa otrzymała „Kodeks postępowania w czasie zimy”, w którym zawarte są rady na zimowe szaleństwa i odpoczynek.  Miłe i pouczające spotkanie z sierżantem PYRKIEM uczniowie będą wspominać, a wszystkie poznane zasady bezpieczeństwa – szczególnie podczas zbliżających się ferii stosować.  Wszystkim naszym Uczniom życzymy bezpiecznego i wesołego wypoczynku.

Rodziców zachęcamy  do zapoznania się z ważnymi informacjami o bezpiecznym wypoczynku zimowym, które dostępne są  na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej men.gov.pl. Warto zapoznać się z artykułem „O czym warto pamiętać przed feriami-poradnik MEN” (informacja z  dnia 12 stycznia 2018). Znajdą w nim Państwo najważniejsze praktyczne wskazówki i informacje dotyczące zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Bezpieczne ferie - spotkanie z Pyrkiem Bezpieczne ferie - spotkanie z Pyrkiem Bezpieczne ferie - spotkanie z Pyrkiem Bezpieczne ferie - spotkanie z Pyrkiem

Dożywianie