Jasełka

Dnia 22 grudnia nasza społeczność Szkolna uczestniczyła w Jasełkach przygotowanych przez naszych uczniów. W kościele Świętego Józefa, wypełnionym dwukrotnie niemalże po brzegi mogliśmy zatrzymać się nad Prawdą o przyjściu Chrystusa na świat. Najmłodsi Uczniowie naszej szkoły przypominali sobie Historię o Bożym Narodzeniu oglądając przygotowane przez uczniów klasy III B oraz Krystiana z 4 C przedstawienie, nad którym czuwała siostra Caritas oraz Pani Magdalena Henschel. Starszej części naszych uczniów w lepszym przeżyciu świąt pomogły Jasełka w gwarze poznańskiej przygotowane przez klasę VI A pod opieką panią Katarzyny Roszkiewicz i Pani Ewy Świtała . Całość upiększona została przez śpiew nad którym czuwała Pani Arleta Zmyślińska.

Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka