top
logo

Polecamy

Klasy IV - VI

 

 

Nauczyciele klas IV - VIII 

i klas III gimnazjalnych

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Bacic Mariusz

wychowanie fizyczne

Liliana Chmura - Borkowska

matematyka, przyroda,

wychowawca klasy VIII b

Magdalena Daszkiewicz

instruktor pływania

Małgorzata Dębicka

chemia,

wychowawca klasy III e - gimn.

Teresa Dragun - Roguszka

historia, wiedza o społeczeństwie,

wychowawca klasy V a

Anna Dubisz

matematyka,

wychowawca klasy V g

Alina Dyżlą

wychowanie fizyczne,

wychowawca klasy IV d

Magdalena Dziabas

język niemiecki,

wychowawca klasy III e - gimn.

Lidia Fryska

matematyka,  

wychowawca klasy V b

Szymon Gawęda

geografia, przyroda, informatyka,

wychowawca klasy IV f

Marcelina Golińska

język angielski,

wychowawca klasy VI b

s. Caritas

religia

Krystyna Hetmańska

matematyka, zajęcia techniczne,

wychowawca klasy VIII c

Halina Ima

nauczyciel bibliotekarz

Wiesława Janicka

wychowanie fizyczne

Agnieszka Kaczmarek

biologia

Anna Kaczmarek

język polski, plastyka

wychowawca klasy VII d

Dorota Konieczna

język polski,

wychowawca klasy VIII d

Joanna Koralewska

matematyka

Bartłomiej Korbanek

język polski,

wychowawca klasy VII c

s. Wanda

religia

ks. Stanisław Krzymiński

religia

Anita Krzyżaniak

fizyka,

wychowawca klasy VIII a

Magdalena Krzyżaniak

język polski,

wychowawca klasy III a - gimn.

Teresa Kuboń

matematyka, fizyka

wychowawca klasy VII e

Jarosław Kuc

wychowanie fizyczne

Magdalena Lewicka

instruktor pływania

Ryszard Liske

wychowanie fizyczne

Krzysztof Łapigrosz

historia, wiedza o społeczeństwie,

wychowawca klasy III c - gimn.

Maciej Maćkowiak

religia, wychowanie do życia w rodzinie

Aleksandra Matelska

informatyka, zajęcia komputerowe,

wychowawca klasy IV b

Joanna Michalak

język polski,

wychowawca klasy IV e

Aleksandra Mielech

wiedza o społeczeństwie

ks. Tomasz Morzycki

religia

Beata Muczke - Balcerowiak

etyka

Edyta Mysiak - Schefke

wychowanie fizyczne,

wychowawca klasy V e

Krzysztof Nitschke

instruktor pływania

Adriana Nogalska

język angielski

Renata Olech

przyroda, geografia

wychowawca klasy VI a

Agnieszka Opalińska

nauczyciel bibliotekarz

Michalina Pałosz

instruktor pływania

Agnieszka Pauszek

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Justyna Pawlak

język polski

Agnieszka Piechowiak

matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe,

wychowawca klasy V d

Monika Pluta

język angielski,

wychowawca klasy V c

Małgorzata Popa

zajęcia komputerowe, informatyka, matematyka, technika

wychowawca klasy VI d

Łukasz Ratajczak

język angielski, 

wychowawca klasy VII b

Katarzyna Roszkiewicz

historia,

wychowawca klasy VII a

Beata Skawińska

wychowanie fizyczne

Anna Skwarska

matematyka

Jolanta Styszyńska

matematyka,

wychowawca klasy V f

Mirosława Surdyk

plastyka, zajęcia artystyczne

Joanna Szatanik

język polski,

wychowawca klasy IV g

Zbigniew Szatkowski

język angielski

Magdalena Szrama

język niemiecki,

wychowawca klasy III d - gimn.

Szulczyk Brygida

język polski, 

wychowawca klasy IV c

Justyna Szymaś

język angielski

Aldona Święcichowska

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Świtała

religia, wychowanie do życia w rodzinie

Katarzyna Tomczak

język polski,

wychowawca klasy VI c

Patrycja Wachowiak

technika, edukacja dla bezpieczeństwa

wychowawca klasy IV h

Margareta Walczak

chemia

Jacek Wosicki

wychowanie fizyczne,
wychowawca klasy VIII e

Wioletta Zielińska

informatyka, matematyka,

wychowawca klasy IV a

Arleta Zmyślińska

muzyka, technika

wychowawca klasy VI e

 

 

 

 

 

 

Informacje dla emerytów


bottom

Powered by Joomla!. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.