Książka dla biblioteki

W środę 28.11.2018 r. grupę 0 "A" odwiedziła Pani Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Obornikach, aby zaprezentować dzieciom książkę A. Nożyńskiej pt. "Zawody, czyli kim chcesz zostać". Książka w zabawny i ciekawy sposób przybliżyła najmłodszym z czym wiąże się praca w różnych profesjach. Dzięki współpracy z  Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu wraz z Departamentem Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego nasz gość uroczyście przekazał książkę do biblioteki szkolnej. Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie ciekawych zajęć i wzbogacenie księgozbioru naszej biblioteki.

Książka dla biblioteki Książka dla biblioteki Książka dla biblioteki Książka dla biblioteki