Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia

9 marca 2018 r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia dla klas I – III, organizowana przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Chętni uczniowie z całej Polski mieli możliwość sprawdzenia poziomu swojego myślenia. Również uczniowie z naszej szkoły postanowili sprawdzić się  i przystąpili do konkursu. Okazało się, że ich logiczne myślenie ma się bardzo dobrze, gdyż wyłoniono z naszej szkoły, aż 4 laureatów z klas trzecich, którzy zajęli wysokie 11 i 12 miejsca wśród uczniów z całej Polski. Są to:

1.Klaudia Rutkowska

2.Filip  Burzyński

3. Patryk Zydorczak

4. Maja Nowak

Serdecznie gratulujemy, laureaci otrzymali dyplomy z tytułem Ekspertów Logicznego Myślenia oraz pamiątkowe nagrody. Reszta uczestników również zasługuje na pochwałę i słowa uznania, gdyż spisali się na medal zdobywając dużą ilość punktów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia