Mega Misja w świetlicy

Nasza świetlica od września realizuje program edukacji cyfrowej wraz z Fundacją Orange poprzez udział w „Mega Misji”.

Przez 10 miesięcy będziemy przygotowywać dzieci do odpowiedniego korzystania z Internetu, mediów  oraz technologii informacyjnych. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym uczestnicy zajęć pomagają animowanym bohaterom (Kubie i Julce) złapać niesfornego Psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty. Bawiąc się i wykonując kolejne zadania, dzieci zdobywają nowe umiejętności, dzięki którym odkryją pożyteczne i edukacyjne aspekty Internetu oraz nowych technologii.
Za realizację każdego zadania świetlica otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody dla całej świetlicy m.in. książki, materiały plastyczne, gry, zabawki edukacyjne a nawet sprzęt multimedialny
Obecnie realizujemy etap II  i oczekujemy na pierwszą, mamy nadzieje nie ostatnią, nagrodę dla naszej świetlicy.

Mega Misja w świetlicy Mega Misja w świetlicy Mega Misja w świetlicy Mega Misja w świetlicy Mega Misja w świetlicy