Podróż przez wiedzę

6 lutego w naszej szkole odbył się Międzyprzedmiotowy Maraton Naukowy – „Podróż przez wiedzę”. Najlepsi uczniowie z gminnych szkół (klasy siódme oraz oddziały gimnazjalne) rozwiązywali testy z wielu dziedzin nauki (języki obce, przedmioty matematyczno-przyrodnicze, przedmioty humanistyczne). Motywem przewodnim konkursu był samolot, który z podróżą ma wiele wspólnego. Tym razem uczniowie wybrali się w niezwykłą podróż, podróż własnej wiedzy. Celem było zdobycie jak największej ilości punktów oraz wygranie nagrody – wyjazdu na wycieczkę na lotnisko Ławica w Poznaniu. Uczniowie zdobywając kolejne punkty mieli możliwość tworzenia dzieła. Był to wspólnie namalowany obraz. Zdobywcami pierwszego miejsca zostali uczniowie Prywatnego Gimnazjum, drugie miejsce zajęli uczniowie szkoły z Rożnowa, trzecie miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy!

Wielkie podziękowania należy skierować w stronę fundatorów nagród: Pana burmistrza Tomasza Szramy, Pana starosty obornickiego Adama Olejnika, Pani dyrektor szkoły Aldony Święcichowskiej, Pana Andrzeja Maćkowiaka, który zasponsorował słodki poczęstunek.

Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę Podróż przez wiedzę