Spotkanie z sierżantem Pyrkiem

W piątek, 17 listopada w naszej szkole gościł sierżant PYREK - maskotka Wielkopolskiej Policji. Ku wielkiej radości najmłodszych uczniów z Oddziałów Przedszkolnych oraz klas I,  II i III,  przyjechał na spotkanie „Bezpieczeństwo dzieci podczas drogi do szkoły”, razem z dzielnicową sierż. Magdaleną Zeman. Podczas zajęć,  pani policjantka przypomniała dzieciom  jakie są bezpieczne zasady poruszania się na drodze,  zarówno pieszo jak i podczas wycieczek rowerowych oraz w podróży samochodem. Ponadto przypomniała  o tym, jak być bezpiecznym podczas  kontaktu z nieznajomymi osobami.   Uczniowie z kl. I c w trakcie tego spotkania przekazali Pyrkowi przygotowane wcześniej rysunki . Miłe i pouczające spotkanie z sierżantem  PYRKIEM uczniowie będą wspominać,  a wszystkie poznane zasady bezpieczeństwa stosować na co dzień.