Świąteczne wypieki

W przedświątecznym nastroju dzieci z Oddziału Przedszkolnego A oraz z klasy III A wybrały się z opiekunami do restauracji "Skaczący Młyn" w Mściszewie. Głównym celem wycieczki było wspólne wypiekanie i zdobienie świątecznych pierników. Mali cukiernicy dowiedzieli się z jakich składników wyrabiane jest piernikowe ciasto oraz wysłuchali cennych wskazówek dotyczących przygotowania tych smakołyków. Po krótkiej pogadance dzieci "zakasały" rękawy i zabrały się do pracy. Efekt był wspaniały. Pyszne i pięknie ozdobione pierniczki wróciły z nami do szkoły.

Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki Świąteczne wypieki