V miejsce w konkursie wojewódzkim

V MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM W KONKURSIE BEZPIECZNIE TO WIEDZIEĆ I ZNAĆ -  ŚRODOWISKO LOKALNE I JEGO WARTOŚCI.

W czwartek, 30 listopada otrzymaliśmy bardzo radosną informację z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.  Przypominamy, że w dniu 10 listopada trzecioklasiści gościli policjantów  st. post. Agnieszkę Majchrzak i st. sierż. Pawła Witzberga, którzy  przeprowadzili zajęcia  z profilaktyki ekologicznej. Uczniowie z Klasy III C i III E  wraz z wychowawcami p. Beatą Muczke - Balcerowiak i p. Karoliną Bajon wzięli udział w konkursie „Bezpiecznie to wiedzieć i znać- środowisko lokalne i jego wartości”, który był organizowany przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu.  Nasi uczniowie przygotowali filmik z zakresu edukacji ekologicznej w środowisku lokalnym.

W dniu 27 listopada w Wydziale Prewencji KWP w Poznaniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i praca konkursowa reprezentująca naszą szkolę zajęła V miejsce w województwie wielkopolskim. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz wychowawcom, którzy przygotowali filmik.