Warsztaty muzyczne

W dniach 20,27.10 i 7.11.2017 r. gościliśmy w naszej szkole nauczycieli ze Szkoły Muzycznej „YAMAHA”. Jest to szkoła ucząca gry na różnych instrumentach muzycznych od wczesnego wieku przedszkolnego po osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych muzyków i pedagogów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Jeden z tych nauczycieli przeprowadził lekcje muzyki dla klas I-III. Każdy z uczniów mógł spróbować swoich umiejętności muzycznych na wybranym instrumencie. Okazało się, że to nie było aż tak trudne, gdyż dzieci w tym wieku chętnie podejmują wyzwania w różnych dziedzinach, nie tylko sportowych.

Trafnym poddsumowaniem tej lekcji będą słowa:  „Nie ma ludzi niemuzykalnych, są tylko nieodkryte talenty”.

Warsztaty muzyczne Warsztaty muzyczne Warsztaty muzyczne Warsztaty muzyczne