Wycieczka do Bydgoszczy

19 marca 2018 r. klasy III b i III d z naszej szkoły brały udział w wycieczce do Bydgoszczy. Dzieci zwiedziły Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie następnie wykonały swoje mydełka. Usłyszały ciekawe informacje na temat higieny naszych przodków.  Później odwiedziły Karmelkową Krainę i zrobiły pyszne lizaki. Po warsztatach wzięły udział w grze miejskiej, podczas której rozwiązywały zadania dotyczące miasta oraz legend z nim związanych. Na koniec uczniowie zwiedzili Muzeum Wodociągów - Wieżę Ciśnień. Dzieci uczestniczyły w lekcji dotyczącej sposobów wykorzystania wody, dowiedziały się skąd się bierze i jak trafia do kranów. Dlaczego o nią należy dbać i w jaki sposób oszczędzać. Wycieczka była interesująca i bardzo udana.

Wycieczka do Bydgoszczy Wycieczka do Bydgoszczy Wycieczka do Bydgoszczy Wycieczka do Bydgoszczy Wycieczka do Bydgoszczy Wycieczka do Bydgoszczy