Szkoła Pełna Talentów – Podaruj nam Talenciaka!

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoły pełne talentów” organizowanej przez sieć sklepów Lidl. Za zebrane Talenciaki możemy otrzymać pomoce dydaktyczne. Im więcej zbierzemy Talenciaków, tym więcej nagród możemy dla nas wybrać.

Za każde zakupy dokonane w sklepie Lidl za minimum 50 złotych, zawierające owoc lub warzywo otrzymacie Państwo Talenciaka. Aby przekazać go na nasz cel wystarczy zeskanować kod QR z bonu i przypisać go do naszej placówki lub przynieść go do szkoły i zostawić w wyznaczonym miejscu.

Zeskanuj kod dla naszej szkoły: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500010144

LUB

Oddaj Talenciaka w szkole:

  • w sekretariacie w budnyku głównym
  • w bibliotece w pawilonach
  • na stanowisku woźnych w budynku przy ulicy Piłsudskiego.

Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie na rzecz naszej szkoły.

Akcja trwa do 13.11.2022 r.

 

Regulamin akcji