I Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki

W miniony weekend (22-24.10)przedstawicielki naszej szkoły, Maja Cichacka oraz Maria Maćkowiak uczestniczyły w I Kongresie Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki pt.: „Dzisiaj uczniowie, jutro liderzy”. Przewodnicząca naszego samorządu Maja Cichacka oraz wiceprzewodnicząca Maria Maćkowiak miały okazję uczestniczyć w warsztatach, wykładach, panelach z ekspertami, lokalnymi decydentami, a także w dyskusjach i debacie oxfordzkiej z przedstawicielami  pozostałych szkół. Głównym celem było wzbogacenie wiedzy na temat organizacji pracy, komunikacji, projektów społecznych i samorządowych.  Dziewczyny wróciły z głowami pełnymi pomysłów i energii, nie możemy się doczekać efektów! Dziękujemy organizacji Stowarzyszeniu Aktywizacji Młodych SAM  za zorganizowanie takiego kongresu. Mamy nadzieję, że również za rok taki się odbędzie.