Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Gabriela Dyk obroniła tytuł Mistrzyni Wielkopolski!

W Mistrzostwach Wielkopolski Skrzatek i Skrzatów o Puchar Burmistrza Oborniki Wlkp. – Tomasza Szramy które odbyły się 13 czerwca w Objezierzu wystąpiło 6 reprezentantów klubu z Obornik. Pierwsze miejsce wśród Skrzatek zajęła Gabriela Dyk. Walka finałowa była bardzo zacięta, zawodniczka Warty przegrywała 0-2, by ostatecznie zwyciężyć 3-2. Zuzanna Partyka zajęła miejsce 9, a Nikola Pawlak miejsce 16.

Maurycy Woźniak który na poprzednim turnieju zajął miejsce drugie, poległ w walce finałowej oraz w meczu o drugie miejsce i zajął miejsce trzecie. Adam Cichacki zajął miejsce 12, a Bartosz Burzyński dla którego był to pierwszy turniej o takiej randze miejsce 16.

Mistrzostwa uroczyście otworzył Tomasz Szrama-Burmistrz Obornik.

Link do krótkiej relacji filmowej- https://youtu.be/QvNy9P31mBY