Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Klasa II D wygrała nagrodą główną w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE !!!

Z radością informujemy o ogromnym sukcesie klasy II d,  której dzieci  wraz wychowawczynią panią Agnieszką Stroińską zdobyła Nagrodę Główną w  ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pt. „Śnieżny Dekalog” –  w kategorii I SPOT FILMOWY.  Organizatorem konkursu była Komenda Główna Policji w Warszawie. Serdeczne gratulacje dla Dzieci oraz Rodziców, których praca i zaangażowanie zostały docenione w skali kraju.

Podziękowania składamy także zespołowi nauczycielek, które wspomagały to  zakończone sukcesem przedsięwzięcie, a w szczególności pani Ewie Zając za pomoc plastyczną, pani Aleksandrze Pawlickiej za pomoc merytoryczną, a paniom pedagog Katarzynie Szramie i psycholog Joannie Dyk za koordynację całości projektu.

Konkursową pracę można zobaczyć pod adresem: