Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików

W niedzielę, 23 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików Pod Patronatem Starosty Powiatu Złotowskiego. W zawodach wystąpiło 32 najwyżej notowanych Młodziczek i 32 Młodzików z województwa.

W tym całodniowym turnieju zespól z Obornik reprezentowali uczniowiowie szkoły- Lena Plesiak, Gabriela Dyk oraz Piotr Drewicz. W turnieju eliminacyjnym w kategorii Młodziczek Lena Plesiak zajęła drugie miejsce co dało jej awans do Mistrzostw Polski które odbędą się od 19 do 21 maja w Rzeszowie.

W całym turnieju po grach finałowych Lena zajęła miejsce 4. Żaczka pomiędzy Młodziczkami, czyli Gabriela Dyk zajęła w turnieju eliminacyjnym miejsce 9-12. Piotr Drewicz w kategorii Młodzików zajął miejsce 21-24.
W turnieju drużynowym Lena Plesiak i Gabriela Dyk wywalczyły miejsce na podium w meczu o 3 miejsce pokonując GLKS Orlęta Czacz.