Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Przerwa na czytanie

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Jej organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Wydarzenie to odbędzie się w naszej szkole 11 października 2022 r. Tego dnia pokażmy, co czytamy, przynosząc ulubioną książkę i wykorzystując przerwy na jej lekturę. Oswójmy też znienawidzone przez niektórych okulary, zakładając np. te wykonane własnoręcznie z rożnych materiałów.

W ramach akcji odbędą się również międzylekcyjne głośne czytania fragmentów wybranych książek.

Serdecznie zapraszają

Bibliotekarki SP2