Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Wyniki konkursu fotograficznego

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny w ramach projektu FotoRelacje został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy wiele pięknych fotografii, z których najlepsze zostały wybrane do szkolnego kalendarza. Zdjęcia będzie także można podziwiać w galerii on-line.
Konkurs miał na celu zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania czasu wolnego. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania oraz wzbudzania emocji u odbiorców. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nimi wiele dobrych wspomnień.
Po długich naradach jury konkursowe wybrało 12 fotografii i przyznało 5 wyróżnień:

Oto zwycięzcy:

1. Adam Bedyński (IV B)
2. Alicja Budzyn (IV B)
3. Nikola Dorna (III C)
4. Agnieszka Dyżlą (VIII D)
5. Adam Kaczmarek (III B)
6. Judyta Kaźmierczak (VI C)
7. Pola Kramer (III E)
8. Jagoda Perlicjan (VIII E)
9. Jadwiga Pietrzak (VI D)
10. Stanisław Pietrzak (VIII D)
11. Szymon Ruta (IV D)
12. Wojciech Salamon (III A)

Wyróżnienia:

1. Adam Cichacki (kl. III D)
2. Marcel Michalski (III G)
3. Wojciech Muszak (III A)
4. Zofia Nowak (IV B)
5. Judyta Wołodźko (VII C)

Wszystkim GRATULUJEMY, a z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pandemią, nagrody zostaną wręczone indywidualnie o czym będziemy informować na bieżącą.