Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

XII Turniej Piłki Ręcznej Dzieci im. Jerzego Kubiaka

Dnia 3 czerwca 2022 roku na boisku naszej szkoły odbył się XII Turniej Piłki Ręcznej Dzieci im. Jerzego Kubiaka. Turniej zgromadził ok. 60 uczniów klas IV, z trzech szkół naszej gminy: SP2, SP4 i SP Rożnowo, które wystawiły po 2 drużyny. Pierwsze i drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 prowadzona przez opiekuna J.Jarysz, 3 miejsce nasza SP2, którą reprezentowali chłopcy z klasy 4d pod opieką J. Wosickiego, 4 i 5 miejsce SP Rożnowo – opiekun P. Cebulski , 6 miejsce ponownie nasza SP2 reprezentowana przez chłopców z klasy 4b pod opieką A. Dyżlą.
Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, upominki i słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim trenerom i rodzicom za pomoc. Zapraszamy ponownie za rok do SP2 Oborniki.