Bal Ósmoklasistów

Zgodnie z nasza szkolną tradycją, w środę, 7 czerwca w restauracji Lavender odbył się bal tegorocznych Ósmoklasistów.  Ponad 160 uczniów, przygotowanych przez nauczycielkę wychowania fizycznego Panią Alinę Dyżlą zatańczyło poloneza, a gdy ucichły jego ostatnie nuty  i wybrzmiały brawa, głos zabrała Pani Dyrektor Aldona Święcichowska, która serdecznie przywitała uczestników. Były piękne stroje, doskonała zabawa na parkiecie, pamiątkowe zdjęcia oraz ogromny tort. Ta wspaniała uroczystość nie odbyłaby się, gdyby nie rodzice Ósmoklasistów, dlatego to właśnie im należą się słowa podziękowania za zorganizowanie tego przedsięwzięcia. Pierwszy ważny bal w życiu przyszłych Absolwentów z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.