Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Mistrzostwa Polski Żaków w Tenisie Stołowym

W Mistrzostwach Polski Żaków w Gliwicach wystąpiło dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, Gabriela Dyk i Maurycy Woźniak.

W pierwszym starciu Gabriela poległa 0 do 3, grając z zawodniczką z 3 pozycji rankingowej, która później  zajęła 1 miejsce w tych Mistrzostwach.  Drugi mecz także okazał się nieszczęsny, i zakończył się przegraną 0 do 3 i tym samym Gabriela zajęła miejsce 49.

Maurycy również skojarzony z 3 zawodnikiem ze stawki, przegrał pierwszy mecz 0 do 3. W drugim meczu   Maurycy  zwyciężył 3 do 1 kończąc zawody na miejscu 33.

W grach podwójnych Gabriela wystąpiła w parze z Hanną Kaciunką z ZKS Zielona Góra. Dziewczęta przegrały pierwszy pojedynek  0 do 3 i zajęły miejsce 17.

Lepszy wynik w grach deblowych osiągnął Maurycy grający w parze z Karolem Filodą z UKS Optimum Lubasz. Pierwszy mecz tej pary zakończył się zwycięstwem 3 do 1. W kolejnym starciu mimo wyrównanej walki Maurycy i Karol ulegli 0 do 3 i zakończyli swój udział na miejscu 9.

W zawodach wzięło udział 128 najlepszych zawodników i zawodniczek w kategorii Żaków.