Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Dzień Dziecka w klasach IV – VIII

29 maja uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka. Zaczęliśmy od zdrowego śniadania w formie szwedzkiego stołu. Była też możliwość wypicia świeżo wyciskanych soków z owoców i warzyw. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się także szkolna popcornica, która miała swoją premierę. Została zakupiona przez Samorząd Szkolny za pieniądze zebrane w czasie kiermaszu z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Następnie odbyły się zawody sportowe oraz szkolny konkurs zumby. Było aktywnie i wesoło. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji tego ważnego święta. Serdecznie dziękujemy też Panu MarcinoOKwi Maćkowiakowi, który z otwartym sercem pomógł w organizacji tego dnia. Cukiernia Andrzej Maćkowiak ufundowała vouchery na lody dla nagrodzonych klas.