Festiwal Sztafet

W poniedziałek, 11 października na Poznańskim POSIR  odbył się Finał Wojewódzki w „Festiwalu Sztafet”  dla dzieci i młodzieży szkolnej. Naszą szkołę w konkurencji „sztafeta szwedzka chłopców”  reprezentowały dwa zespoły, które wcześniej musiały przejść eliminacje na szczeblu gminnym i powiatowym.

Sztafeta szwedzka to konkurencja lekkoatletyczna, polegająca na przebiegnięciu przez czterech zawodników dystansów kolejno 100+200+300+400 m. Ostatecznie SP2 ukończyła zawody na 10 miejscu w sztafecie dzieci i 12 w sztafecie młodzieży.

Drużynę dzieci reprezentowali: Grenda Mateusz 6d, Jarysz Krzysztof 6d, Kapłon Aleksander 6d, Matczuk Krzysztof 6d, opiekun Alina Dyżlą.

Drużynę młodzieży reprezentowali: Kaczmarek Kamil 8b, Markwitz Wiktor 8c, Pietrzak Stanisław 8d, Szrama Michał 8d, opiekun Jacek Wosicki.

Wielkie Gratulacje dla Naszych uczniów.