Szkoła Podstawowa nr 2
im. Wojska Polskiego w Obornikach

Mistrzostwa Polski Młodzików

Lena Plesiak wzięła udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w dalekim Rzeszowie w dniach  od 19 do 21 maja.

W mistrzostwach wzięło udział 64  najlepszych zawodniczek i 64 najlepszych zawodników w Polsce.

Warto zaznaczyć, że Mistrzostwa Polski rozgrywane są systemem pucharowym. W pierwszym  meczu Lena rozstawiona z numerem 46, doznała porażki 1 do 3 potykając się z zawodniczką z numerem 23. W swoim drugim pojedynku Lena zwyciężyła 3 do 0, zajmując w całym turnieju miejsce w przedziale 33-48.

Lena  wzięła  udział także w grach podwójnych, a jej partnerką w deblu była  Agata Strzelczak z  Tajfuna Ostrów Wlkp. W  pierwszym meczu doznały niestety porażki  0:3 z jak się później okazało tryumfatorkami turnieju, zajmując tym samym miejsce w przedziale 17-32.

Fot. Kadr z filmu @jerzyduszko4760

 

Link do całego meczu deblowego z udziałem Leny: